LNC2W562MSEJBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNC2W562MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618444
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 33.88A@10kHz 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS