LNC2W392MSEH
MFR.Part #
LNC2W392MSEH
JLCPCB Part #
C3812648
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 17A@120Hz 31.8mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS