LNC2W392MSEGBN
MFR.Part #
LNC2W392MSEGBN
JLCPCB Part #
C1618847
Package
Bolt,D63.5xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 138mm 24.22A@10kHz 28.6mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS