LNC2W392MSEG
MFR.Part #
LNC2W392MSEG
JLCPCB Part #
C3815039
Package
Bolt,D63.5xL138mm
Description
-40℃~+85℃ 138mm 17.3A@120Hz 28.6mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL138mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS