LNC2W272MSEGBN
MFR.Part #
LNC2W272MSEGBN
JLCPCB Part #
C1616908
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 13.7A@120Hz 2700uF 28.6mm 450V 5000hrs@85℃ 63.5mm 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS