LNC2W152MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNC2W152MSEFBN
JLCPCB Part #
C1615800
Package
Bolt,D51xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10.4A@120Hz 1500uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 93mm ±20% 螺栓,D51xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS