LNC2W103MTEJ
MFR.Part #
LNC2W103MTEJ
JLCPCB Part #
C1619319
Package
Bolt,D90xL158mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 158mm 31.8mm 450V 47.74A@10kHz 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS