LNC2V822MSEJBN
MFR.Part #
LNC2V822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1620936
Package
Bolt,D90xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 31.8mm 33.88A@10kHz 350V 5000hrs@85℃ 8200uF 90mm 93mm ±20% 螺栓,D90xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS