LNC2V682MSEHBB
MFR.Part #
LNC2V682MSEHBB
JLCPCB Part #
C1617932
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 27.58A@10kHz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS