LNC2V562MSEGBB
MFR.Part #
LNC2V562MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619699
Package
Bolt,D63.5xL118mm
Description
-40℃~+85℃ 118mm 18.1A@120Hz 28.6mm 350V 5000hrs@85℃ 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS