LNC2V472MSEGBB
MFR.Part #
LNC2V472MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619238
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 22.96A@10kHz 28.6mm 350V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS