LNC2V332MSEGBB
MFR.Part #
LNC2V332MSEGBB
JLCPCB Part #
C1616789
Package
Bolt,D63.5xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 14A@120Hz 28.6mm 3300uF 350V 5000hrs@85℃ 63.5mm 83mm ±20% 螺栓,D63.5xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS