LNC2V272MTEG
MFR.Part #
LNC2V272MTEG
JLCPCB Part #
C1616572
Package
Bolt,D63.5xL73mm
Description
-40℃~+85℃ 19.18A@10kHz 2700uF 28.6mm 350V 5000hrs@85℃ 63.5mm 73mm ±20% 螺栓,D63.5xL73mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS