LNC2V272MSEFBB
MFR.Part #
LNC2V272MSEFBB
JLCPCB Part #
C6584295
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 18.62A@10kHz 22mm 2700uF 350V 51mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS