LNC2V222MSEFBB
MFR.Part #
LNC2V222MSEFBB
JLCPCB Part #
C1615271
Package
Bolt,D51xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 11.9A@120Hz 2200uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 51mm 88mm ±20% 螺栓,D51xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS