LNC2V153MSEJBB
MFR.Part #
LNC2V153MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618722
Package
Bolt,D90xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 148mm 15000uF 31.8mm 35.4A@120Hz 350V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS