LNC2V122MSEF
MFR.Part #
LNC2V122MSEF
JLCPCB Part #
C1615905
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 63mm 8.6A@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS