LNC2V102MSEFBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNC2V102MSEFBN
JLCPCB Part #
C1614805
Package
Bolt,D51xL58mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 22mm 350V 5000hrs@85℃ 51mm 58mm 8.4A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL58mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS