LNC2H682MSEJBB
MFR.Part #
LNC2H682MSEJBB
JLCPCB Part #
C1617913
Package
Bolt,D90xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 148mm 30A@120Hz 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS