LNC2H472MSEJBN
MFR.Part #
LNC2H472MSEJBN
JLCPCB Part #
C1641119
Package
Bolt,D90xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 31.8mm 33.04A@10kHz 4700uF 5000hrs@85℃ 500V 90mm ±20% 螺栓,D90xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS