LNC2H392MTEH
MFR.Part #
LNC2H392MTEH
JLCPCB Part #
C1619716
Package
Bolt,D76.2xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 123mm 27.86A@10kHz 31.8mm 3900uF 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS