LNC2G682MTEH
MFR.Part #
LNC2G682MTEH
JLCPCB Part #
C3812455
Package
Bolt,D76.2xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 123mm 23.1A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS