LNC2G682MSEJ
MFR.Part #
LNC2G682MSEJ
JLCPCB Part #
C3812593
Package
Bolt,D90xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 26.3A@120Hz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 6800uF 90mm 93mm ±20% 螺栓,D90xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS