LNC2G562MSEHBN
MFR.Part #
LNC2G562MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618945
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 28.28A@10kHz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS