LNC2G392MSEHBB
MFR.Part #
LNC2G392MSEHBB
JLCPCB Part #
C1619563
Package
Bolt,D76.2xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 23.94A@10kHz 31.8mm 3900uF 400V 5000hrs@85℃ 76.2mm 83mm ±20% 螺栓,D76.2xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS