LNC2G272MSEHBB
MFR.Part #
LNC2G272MSEHBB
JLCPCB Part #
C3814297
Package
Bolt,D76.2xL68mm
Description
-40℃~+85℃ 14.3A@120Hz 2700uF 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 68mm 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS