LNC2G123MSEJ
MFR.Part #
LNC2G123MSEJ
JLCPCB Part #
C1499122
Package
Bolt,D90xL148mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 148mm 31.8mm 37.1A@120Hz 400V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL148mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS