LNC2G122MSEFBN
MFR.Part #
LNC2G122MSEFBN
JLCPCB Part #
C6584288
Package
Bolt,D51xL68mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 22mm 400V 51mm 68mm 9.3A@120Hz ±20% 螺栓,D51xL68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS