LNC2G103MSEHBN
MFR.Part #
LNC2G103MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618703
Package
Bolt,D76.2xL168mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 168mm 31.8mm 400V 41.3A@10kHz 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL168mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS