LLS2W101MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS2W101MELZ
JLCPCB Part #
C340730
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 450V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS