LLS2V391MELC
MFR.Part #
LLS2V391MELC
JLCPCB Part #
C1583290
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.289A@50kHz 3000hrs@85℃ 30mm 350V 35mm 390uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS