LLS2G101MELZ
MFR.Part #
LLS2G101MELZ
JLCPCB Part #
C729665
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 400V 950mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS