LLS2E561MELZ
MFR.Part #
LLS2E561MELZ
JLCPCB Part #
C1664907
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 250V 3.72A@50kHz 3000hrs@85℃ 40mm 560uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS