LLS2C681MELZ
MFR.Part #
LLS2C681MELZ
JLCPCB Part #
C1601531
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 22mm 3.525A@50kHz 3000hrs@85℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS