LLS2C561MELZ
MFR.Part #
LLS2C561MELZ
JLCPCB Part #
C1600960
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 22mm 3.225A@50kHz 3000hrs@85℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS