LLS1V103MELZ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS1V103MELZ
JLCPCB Part #
C1669189
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 22mm 3.75A@120Hz 3000hrs@85℃ 35V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS