LLS1K332MELB
MFR.Part #
LLS1K332MELB
JLCPCB Part #
C3724465
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3.25A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 32mm 3300uF 80V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS