LLS1K152MELZ
MFR.Part #
LLS1K152MELZ
JLCPCB Part #
C1583339
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 2.01A@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 80V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS