LLS1E223MELB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLS1E223MELB
JLCPCB Part #
C1589559
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22000uF 25V 3000hrs@85℃ 30mm 40mm 5.33A@120Hz ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS