LLS1C333MELA
MFR.Part #
LLS1C333MELA
JLCPCB Part #
C1603277
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 25mm 3000hrs@85℃ 33000uF 50mm 6.3135A@50kHz ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS