LLS1C223MELZ
MFR.Part #
LLS1C223MELZ
JLCPCB Part #
C3725284
Package
Plugin,D22xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 22000uF 22mm 3000hrs@85℃ 4.52A@120Hz 52mm ±20% 插件,D22xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS