LLS1C223MELB
MFR.Part #
LLS1C223MELB
JLCPCB Part #
C1498154
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 22000uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 4.38A@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS