LLG2W681MELC45
MFR.Part #
LLG2W681MELC45
JLCPCB Part #
C7216370
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.82A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 450V 45mm 680uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS