LLG2W561MELC40
MFR.Part #
LLG2W561MELC40
JLCPCB Part #
C1612068
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.66A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 40mm 450V 560uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS