LLG2G681MELC35
MFR.Part #
LLG2G681MELC35
JLCPCB Part #
C3723167
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.69A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 35mm 400V 680uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS