LLG2E821MELB30
MFR.Part #
LLG2E821MELB30
JLCPCB Part #
C1606225
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.77A@120Hz 2000hrs@85℃ 250V 30mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS