LLG2E102MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2E102MELB35
JLCPCB Part #
C3722057
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 250V 3.32A@120Hz 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS