LLG2C222MELB40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LLG2C222MELB40
JLCPCB Part #
C3721356
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 2200uF 30mm 4.45A@120Hz 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS