LLG2C182MELC30
MFR.Part #
LLG2C182MELC30
JLCPCB Part #
C3724414
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 1800uF 2000hrs@85℃ 30mm 35mm 4.1A@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS