LLG2C152MELA40
MFR.Part #
LLG2C152MELA40
JLCPCB Part #
C1605027
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 160V 2000hrs@85℃ 25mm 3.4A@120Hz 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS